ЗУСТРІЧ З УЧИТЕЛЯМИ ГРАВІТАЦІЇ
Запрошуємо учнів 1-11 класі та їх батьків на зустріч з учителями школи 18 червня о 18.00
ШУКАЄТЕ ІДЕАЛЬНУ ШКОЛУ? МИ СТВОРИЛИ ЇЇ ДЛЯ ВАС
ТОВ ШКОЛА "ГРАВІТАЦІЯ"
ЛІЦЕНЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I - III СТУПЕНІВ
Запрошуємо на зустріч з учителями
1
Важливі факти
 • Ліцензія МОН України 1 - 12 класи
 • Зручне розташування у центрі міста: вул. Дівоча, 12, вул. Дівоча, 6
 • Кількість учнів у класі – 14
 • Власна закрита територія для прогулянок та занять просто неба
 • Власна їдальня
 • Медичний працівник у закладі
 • Система відеоспостереження
 • Школа працює с 9.00 до 19.00
2
Система навчання
 • Інтеграція класичних програм з найкращим світовим досвідом
 • Англійська 6 разів на тиждень за системою Cambridge English for Schools
 • Вивчення основ програмування з першого класу
 • Поглиблене вивчення математики та природничих наук
 • Творчій блок: живопис, музика та театр
 • Профілі навчання у старшій школі: математика та IT; медицина та біологія
3
Організація освітнього процесу
 • Школа повного дня, де діти навчаються без репетиторів, а домашні завдання виконують у школі
 • Після уроків працює англійський розмовний клуб та тренінги навичок 21 століття
 • Для кожної паралелі створені віртуальні класи з матеріалами занять та відео уроками від наших вчителів
 • Батьки завжди у курсі навчання та успіхів дитини за допомогою електронного щоденника
4
Атмосфера та розвиток талантів
 • Харизматичні, досвідчені, креативні та закохані у свою справу вчителі
 • Шкільний психолог максимально залучений до усіх процесів у школі
 • Наукові, творчі та спортивні секції після уроків
 • Концерти, театральні постановки, екскурсії та зустрічі з цікавими людьми
 • Тепла, творча атмосфера дружби та підтримки, яка мотивує до навчання

Бажаєте познайомитися? Реєструйтесь на зустріч
Імя
Ваш телефон
Електронна адреса
На зустріч з вами чекають
Катерина Стрельченко
Директор школи
У сфері освіти працює 18 років. Закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна та аспірантуру університету Каразіна за спеціальністю біологічна хімія, інститут прикладної психології за спеціальністю - організаційна психологія. У 25 років здобула ступінь кандидата біологічних наук, а у 26 - звання доцента кафедри біологічної хімії Національного фармацевтичного університету. Викладати почала зі старших курсів університету. Головне в освіті – її системність та логічність, якість отриманих знань та їх практична цінність, а найцінніше у школі – повага до особистості кожного учня.
Катерина Заєць
Психолог школи
Катерина - дипломований психолог - випускниця ХНУ ім. В.Н.Каразіна (магістр психології), арт-терапевт, перекладач англійської (факультет іноземних мов ХНУ ім.В.Н. Каразіна)

Головне в роботі шкільного психолога - підтримка теплої й доброзичливої атмосфери, що мотивує та сприяє якісному навчанню. Психолог - людина, яка вміє почути, вислухати, знайти слова підтримки й допомогти кожному учню. Це не просто робота, а проживання всього процесу разом з учнями.
Галина Козіна
Заступник директора з початкової освіти
Головний методист початкової школи, супер профі з колосальним досвідом роботи. Зараз її вже дорослі випускники з теплотою і вдячністю згадують навчання у початковій школі, а знання здобуті разом з Галиною Миколаївною стали міцним фундаментом для подальшого навчання протягом життя.

У Гравітації Галина Миколаївна викладає навчання грамоті та математику, проводить навчальні семінари для вчителів початкової школи. Її уроки та семінари – справжній витвір мистецтва, а її любов до дітей - двигун успіхів.
Людмила Яценко
Заступник директора у середній та старшій школі, вчитель хімії та біології
.Людмила закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова, Інститут природничо-геологічної освіти та екології у Києві за спеціальністю - викладач хімії та біології, а потім (на наше щастя) переїхала до Харкова

Працює у Гравітації з її самої першої наукової програми, вміє пояснювати складні речі простими словами та знаходити для кожного закону та правила вражаючі досліди, обожнює дітей та науку та перетворює біологію і хімію в улюблені предмети.
Олександра Максименко
Вчитель початкових класів
Олександра закінчила педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю початкова освіта. Захистила декілька наукових праць. Випустила свій зошит з української мови для 2 класу. Працює у сфері освіти вже 7 років

Творча особистість. Головним в роботі вважає: «розкрити здібності дитини і навчити користуватися ними»
Кристина Хлудєєва
Вчитель початкових класів
Кристина - вчитель, який горить своєю роботою. Закінчила Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю - початкова освіта. Викладає: українську, математику, технології та образотворче мистецтво. Її уроки - максимум креативних завдань і жвавої зацікавленості. Велику увагу Кристина приділяє позаурочним формам роботи. Чекайте на яскраві свята, екскурсії та творчі вечори
Ганна Назірова
Вчитель початкових класів
Закінчила Харківській національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за фахом — початкова освіта, має досвід роботи у початковій школі більше 5 років.

Ганна Тофіковна уважна й турботлива. Обожнює творчі процеси у класі, вміє пояснювати складні речі простими словами й вміє знайти спільну мову з кожною дитиною.
Майк Літовка
Вчитель англійської мови, куратор напрямку англійської у школі
Сертифікований Кембріджем викладач англійської мови. Українсько-англійський білінгв. Учасник програм обміну молодих тренерів в Іспанії, Чехії, Польщі, Туреччині. Досвід викладання - 8 років. Засновник і Головний викладач Школи англійської мови EnglishWho
Покаже на особистому досвіді та прикладі, як не "вчитись", а жити, подорожувати та пізнавати світ англійською. Кембриджський підхід "вивчення цільової мови - цільовою мовою" сприяє формуванню англійського мислення і мовлення, на противагу їх перекладу з рідної мови
Дарина Задорожна
Вчитель англійської мови
Дарина успішно закінчила навчання у ХНУ імені В.Н.Каразіна на факультеті іноземних мов та отримала диплом бакалавра філології. Зараз закінчує магістратуру.

Викладає англійську мову дітям з 2016 року, має досвід роботи як з учнями молодших, так і старших класів. Знаходить підхід до кожного учня та обожнює англійську.
Аліна Іванова
Вчитель англійської мови
Аліна закінчила ХНУ ім. В.Н.Каразіна за спеціальністю викладач та перекладач англійської мови. У Гравітації викладає англійську наймолодшим учням. Аліна вважає, що набагато кращого результату можна досягти цікавими заняттями, побудованими на грамотному поєднанні Кембриджської методики та ігрової діяльності.

На заняттях дітям ніколи сумувати, адже кожну хвилину вони грають, співають, вчаться.
Олег Семенов
Вчитель математики
Олег успішно закінчив навчання у ХНУ імені В.Н.Каразіна на факультеті математики і інформатики та отримав диплом бакалавра прикладної математики. Зараз закінчує магістратуру.

Викладає математику дітям з 2016 року, за цей час підготував багато переможців математичних олімпіад. Має досвід роботи, як з учнями молодших, так і старших класів. Закоханий в математику та вміє знаходити спільну мову з усіма учнями
Андрій Стрельченко
Вчитель фізики
Андрій учасник й призер олімпіад та турнірів з математики та фізики, зараз студент фізико-технічного ХНУ им. Каразина. 4 роки викладає математику й фізику дітям.

Захоплюється астероїдами та машинним навчанням.

Андрій Самсикін
Вчитель інформатики та головний фахівець з інформаційних технологій у Гравітації
Андрій - студент Національного аерокосмічного університету (безпека інформаційних та комунікаційних систем). Призер та організатор багатьох конференцій, хакатонів та конкурсів.
Викладає IT дітям вже 3 роки, у навчанні велику увагу приділяє розвитку "Soft skills" та темі інформаційної безпеки. Знає як зробити інформатику улюбленим предметом та зацікавити дітей світом інформаційних технологій.
Юлія Черепова
Вчитель української мови та літератури
Закінчила Донбаський державний педагогічний університет та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури. Енергійна, креативна, творча
У роботі прагне прищепити любов до слова, яке виростає з любові до рідного краю, до його людей. Уміє знаходити стежку до душі кожного учня. Завжди підтримає, допоможе і порадити. Вірить у свої сили і сили тих, чиї очі кожного дня з надією дивилися на неї.

Ольга Чістотіна
Вчитель історії
Ольга - аспірантка філософського факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вчилася на історичному та філософському факультетах, брала участь в археологічних розкопках. У шкільні роки перемагала на всеукраїнському етапі олімпіади з історії та обласному конкурсі МАН.
У викладанні історії прагне наблизити її до учнів, зробити яскравою та живою: за набором сухих дат, імен і понять відкрити драматичні, епічні, а часом і кумедні історії. Вчить не заучувати історію, а розуміти її, знаходити причини і наслідки, виявляти логіку подій. Намагається разом з учнями краще зрозуміти сучасний світ через його зв'язки з минулим.
Олена Кобзар
Вчитель російської мови та світової літератури
Закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна та здобула кваліфікацію філолога, викладача російської мови та літератури. Енергійна, креативна, творча

У роботі прагне прищепити любов до слова, яке виростає з любові до рідного краю, до його людей. Уміє знаходити стежку до душі кожного учня. Завжди підтримає, допоможе і порадити.

Марина Несвітайло
Вчитель географії
Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю економічна географія.

Мама трьох хлопчиків. Найбільш творчий і уважний учитель в світі. Вчитися в класі Марини Юріївни - це значить бути оточеним турботою, увагою і любов'ю, і мати відмінні знання, обов'язково
Людмила Яценко
Вчитель хімії та біології
Людмила закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова, Інститут природничо-геологічної освіти та екології у Києві за спеціальністю - викладач хімії та біології

Вміє пояснювати складні речі простими словами та знаходити для кожного закону та правила вражаючі досліди, обожнює дітей та науку та перетворює біологію і хімію в улюблені предмети. Діти в Гравітації кажуть, що Людмила Олександрівна їх улюблений викладач, а ті досліди, які вони проводять на заняттях, народжують інтерес до науки та вивчення навколишнього світу.
Олександр Пащенко
Вчитель фізкультури
Олександр займається східними єдиноборствами - тхеквондо wtf. Майстер спорту України, багатократний призер та чемпіон України, призер міжнародних змагань. Олександр закінчив Харківську державну академію фізичної культури, має досвід тренерської роботи

У школі Олександр веде не тільки уроки фізкультури в усіх класах, а й спортивну секцію тхеквондо після уроків.
Марія Стерлік
Викладач театру, режисер-постановник всіх шкільних свят
Маша закінчила театральний факультет Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського, у театрі почала грати вже з 2го курсу, спочатку у Харківському академічному театрі им. О.С. Пушкіна, потім у Театрі юного глядача, а зараз Маша - актриса Харківського академічного українського драматичного театру ім. Тараса Шевченка.
У Гравітації викладає вже 4й рік і все, хто знайомі з нею, не мають сумнівів - Маша найміліша дівчина на світі.

Дарія Гриб
Наш чарівний художник та вчитель живопису у початковій та середній школі
Дарія закінчила Художнє училище за спеціальністю театрально-декоративне мистецтво, а зараз навчається у Академії дизайну та мистецтв

Складно повірити, але Даша працює у Гравітації вже п'ятий рік. За цей час нею та її учнями створено велику кількість чудових та натхненних робіт. Даша обожнює образотворче мистецтво, ніколи не зупиняється у творчому пошуку різних форм та технік, використовує велику кількість різних матеріалів, академічних та самих новаторських технік. А ще Даша чудово знається на історії мистецтва та вміє захоплюючи розповідати про нього.
Давид Хубутія
Викладач хореографії та театру
Якщо ви знаєте Давида, то не будете заперечувати, що складно знайти у світи харизматичнішу людину. Давид навчається на факультеті театрального мистецтва Харківської державної академії культури та грає у театрі «Творче об'єднання ІНАКШЕ»

Завдяки Маші та Давиду наші шкільні спектаклі та уроки театру - справній витвір мистецтва. Крім того, діти в захваті від театру та своїх викладачів.
Бажаєте познайомитися? Реєструйтесь на зустріч
Імя
Ваш телефон
Електронна адреса
Made on
Tilda